Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Urocza, dziecięca zabawka rowerowa - klakson w kształcie pszczoły od Fox Line.

Ten mięciutki, wykonany z miękkiego winylu klakson urzeka swoją przyciągającą wzrok sylwetką. Radosny kształt pszczoły na pewno zachwyci najmłodszych cyklistów, dodając zabawie na rowerze jeszcze więcej wesołej nuty.

Klakson wyposażony jest w praktyczny, plastikowy zacisk, który umożliwia łatwy montaż na standardowej średnicy kierownicy. Dwuczęściowy uchwyt pozwala założyć go bez konieczności demontażu uchwytów na kierownicy. Takie rozwiązanie sprawia, że nawet małe dzieci będą mogły swobodnie i wygodnie naciskać klakson.

Wysokość pszczółki wynosi około 9 centymetrów, co czyni ją dobrze widoczną i dostępną nawet dla najmłodszych użytkowników rowerów. Fantazyjny, zwierzęcy kształt z pewnością wprowadzi nutę radości i zabawy w trakcie każdej przejażdżki.

Klakson Fox Line Pszczoła to idealna propozycja dla rodziców chcących urozmaicić i uczynić bezpieczniejszą przejażdżkę na rowerze dla swoich pociech.

Klakson dla dorosłych i dzieci Soft-Venyl ma plastikowy zacisk do montażu na kierownicy. Zacisk pasuje do ogólnych średnic kierownicy. Za pomocą dwuczęściowego klipsa klakson zwierzęcy można zamontować na kierownicy bez konieczności demontażu uchwytów kierownicy itp. Rozmiar kształtów został wybrany w taki sposób, że nawet dzieci mogą łatwo i wygodnie naciskać/naciskać klakson zwierzęcy.

Animal Horn wykonany z miękkiego winylu

Z klipsem do montażu kierownicy

Nadaje się do standardowej średnicy kierownicy

"Wysokość rogu: ok. 9 cm (bez klipsa)

Przyjazny dzieciom Figurki

Szablony produktu

  • Stan: 

    Nowy

Polecamy

https://allegro.pl/uzytkownik/Belmash