Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni

Wpatrywałem się w czarne, masywne klocki hamulcowe, podziwiając ich wyrazisty, surowy design. Wyglądały jak coś, co potężnymi zębami mogłoby przygnieść i zatrzymać każde nadjeżdżające niebezpieczeństwo. Wykonane z wytrzymałej, uniwersalnej mieszanki gumy, emanowały solidnością i niezawodnością, gotowe zmierzyć się z najbardziej ekstremalnymi warunkami.

Przyglądając im się bliżej, dostrzegłem subtelne nacięcia na powierzchni, które niczym wąskie strumyki odprowadzały wodę, chroniąc klocki i obręcze przed przedwczesnym zużyciem. Ta sprytna konstrukcja świadczyła o głębokiej znajomości tematu, o doświadczeniu zdobywanym latami w najwyższej próbie.

Wiedziałem, że mam do czynienia z produktem nieprzeciętnej jakości - efektem pasji i zaangażowania pokolений konstruktorów z legendarnéj brytyjskiej firmy Clarks. Ta marka, działająca od 1943 roku, nieustannie doskonaliła swoje rozwiązania, korzystając z najnowszych technologii i ścisłej współpracy z gwiazdami kolarstwa.

Trzymając te klocki w dłoniach, czułem ich siłę i determinację. Niczym wierny oręż, byli gotowi stanąć na straży mojego bezpieczeństwa, niezależnie od tego, czy zmagałem się z suchą nawierzchnią, czy musiałem stawić czoła przelotnym ulewom. Ich moc hamowania i trwałość nadawały mi pełne zaufanie, pozwalając z niezmąconą koncentracją pędzić ku kolejnym wyzwaniom.

Klocki hamulcowe marki Clarks

 • Wysokiej jakości klocki do hamulców szosowych. Wykonane z czarnej, uniwersalnej mieszanki gumy. Charakteryzują się optymalnym stosunkiem trwałości do siły hamowania. Odprowadzające wodę nacięcia wydłużające żywotność klocków i obręczy. Kompatybilne z większością hamulców.

  CPS250 SZOSA (Shimano, Campagnolo, Warunki Suche i Mokre)

  Długość: 55mm

  HISTORIA CLARK’S

  Zlokalizowana w Birmingham brytyjska firma Clarks Cycle Systems produkuje wysokiej jakości linki, pancerze i klocki hamulcowe od 1943 roku. Doświadczona, wykwalifikowana kadra, najnowsze maszyny w nowej fabryce oraz pasja i współpraca z gwiazdami (Fabian Barel) przyczyniają się do najwyższej jakości produktów Clarks. Bliska kooperacja z technologicznymi gigantami jak Carbon Lorraine powoduje, że klocki hamulcowe Clarksa należą do najlepszych na świecie.

Szablony produktu

 • Stan: 

  Nowy

Polecamy

https://allegro.pl/uzytkownik/Belmash