Wczytuję dane...
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Jak zwrócić towar po terminie 14 dni od doręczenia?

Po terminie 14 dni od doręczenia paczki można zwrócić towar na podstawie reklamacji złożonej w formie elektronicznej na adres mailowy mail@trendeco.eu Po wynikam rozpatrzenia reklamacji będzie podjęta decyzja o sposobie wymiany, naprawy towaru lub zwrocie pieniędzy.

2. W jaki termin będzie rozpatrzona reklamacja?

ermin rozpatrzenia reklamacji - do 14 dni roboczych, ale zwykle decyzja podejmowana w ciągu doby.

3. Jak długo czekać na wysyłkę towaru?

Wysyłka towaru każdy dzień roboczy. Przy zakupie do 12:00 wysyłka tego samego dnia. Dostawca - kurier DPD lub paczkomaty InPost.

4. Ile czekać na zwrot pieniędzy po zwrocie towaru?

Zwrot pieniędzy w ciągu 3 dni roboczych od dniu doręczenia zwrotu na magazyn.

5. Czy mogę zakupić wybrany towar przez Allegro?

Oczywiście, bez problemu. Zapraszamy na nasze strony w Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Belmash Proszę o kopiowanie nazwy wybranego artykułu a wyszukiwanie go na naszych stronach.

6. Gdzie mogę znaleźć opinii o waszym sklepie?

Niestety, dopiero funkcjonalność strony jest ograniczona i nie pozwala na pozostawienie opinii na temat zakupów. Pracujemy nad tym, ale zawsze mogą Państwo ocenić nasze podejście do klienta na stronach sprzedaży na Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Belmash a następnie można kupić produkt ze strony internetowej lub na Allegro, jak najbardziej Państwu odpowiada.

7. Jak zwrócić zakupiony w sklepie towar?

Szanowni Państwo. Aby zwrócić towar trzeba złożyć wniosek o zwrocie w formie elektroniczną przez adres mailowy mail@trendeco.eu W tym wniosku prosimy o podanie nazwy towaru dla zwrotu, daty zakupu, przyczyny zwrotu, numer kontaktowy numer telefonu, dane osobiste i numer konta do zwrotu wpłaty.

8. Jaki jest adres pocztowy dla wysyłki paczek zwrotnych?

Tomaszowska 34 26-420 Nowe Miasto Nad Pilicą Ekogratis Sp. z o. o.

9. W jaki termin mogę zwrócić towar?

W ciągu 14 dni od doręczenia paczki można zwrócić towar nawet bez podania przyczyny. Prosimy tylko o ładnym spakowaniu paczki oraz starannym zabezpieczeniu towaru. Dniom zwrotu będzie dzień wysyłki wiadomości mailowej na adres mail@trendeco.eu Paczka zwrotna musi być nadana w terminie 5 dni roboczych od dniu wniosku o zwrocie.

https://allegro.pl/uzytkownik/Belmash