Wczytuję dane...

Łuparki

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości narzędzi stolarskich. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi łuparki do drewna kominkowego. Oferujemy modele spalinowe i elektryczne. Postaw na narzędzia marki Belmash cenione ze względu na łatwość obsługi i wielofunkcyjność, dostępne na terenie Polski wyłącznie w ofercie naszej firmy. Dostarczamy je w korzystnych cenach.


Najlepsze łuparki wyróżniają się szybkim cyklem pracy oraz unikatową mocą nacisku 20 ton, której nie osiągają podobne maszyny innych producentów. Umożliwiają sprawne rozłupywanie nawet najtwardszych gatunków drewna, takich jak dąb i buk, które często wykorzystywane są do palenia w kominkach. Maszyny zostały wyposażone w automatyczny posuw i mają stabilną, odporną na uszkodzenia konstrukcję. Zapoznaj się z opisami produktów i znajdź najlepszy sposób na rozłupywanie drewnianych pieńków.


Te łuparki zostały zaprojektowane do szybkiego i efektywnego rozłupywania drewna dzięki mocy nacisku wynoszącej 20 ton. Dostępne są w 2 wersjach: z elektrycznym oraz ze spalinowym silnikiem. Łuparki  tego typu nadają się zarówno dla zawodowych drwali, jak i do użytku w gospodarstwach domowych, zapewniając niezawodne i wydajne wyniki.


Krótki cykl pracy wynoszący zaledwie 1,5 sekundy zapewnia szybką i produktywną obróbkę drewna. Wyposażone w bezpieczne systemy i mechanizmy, takie jak urządzenia zatrzymujące, chronią użytkownika podczas pracy. Modele wyposażone są w koła, które ułatwiają przenoszenie maszyny na inne miejsce pracy. Prosta wymiana i konserwacja części takich jak klin rozdzielający, ułatwia pracę z łuparką.


Dostęp do instrukcji obsługi oraz wsparcia technicznego, zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo i wydajność podczas pracy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

https://allegro.pl/uzytkownik/Belmash